Twoja opinia ma znaczenie. Wypełnij ankietę fundacji Rodzić po Ludzku - Centrum Medyczne Żelazna

Przychodnia: 22 25 59 900  Infolinia: 22 25 59 818

Ankieta Rodzić po Ludzku

Jesteś po porodzie w Szpitalu św. Zofii? Twoja opinia ma znaczenie! Wypełnij ankietę #GłosMatek fundacji Rodzić po Ludzku i pomóż nam tworzyć lepsze warunki dla przyszłych mam.

Rodzić po ludzku w Szpitalu św. Zofii

Projekt „Rodzić po ludzku” to inicjatywa mająca na celu nieustanne doskonalenie jakości opieki nad matkami w polskich szpitalach. Uczestnictwo w tym rankingu pozwala na zbieranie bezpośrednich opinii od pacjentek, które dzięki swoim doświadczeniom i sugestiom pomagają kształtować realne standardy opieki położniczej. To dzięki tobie i twoim doświadczeniom możemy nieustannie podnosić poziom naszych usług.

Twoja opinia ma moc zmiany! Każda wypełniona ankieta to cenna informacja, która przyczynia się do poprawy jakości opieki w naszym szpitalu. Podziel się swoimi przemyśleniami, zauważeniami oraz sugestiami. Twoja historia może wpłynąć na zmiany, które uczynią pobyt w szpitalu lepszym dla Ciebie i innych matek. Pamiętaj, że każdy głos się liczy, a Twoja opinia ma realny wpływ na przyszłe decyzje.

Wypełnij ankietę

Ankieta fundacji Rodzić po Ludzku dostępna jest w formie online. Ankieta zawiera pytania dotyczące różnych aspektów twojego pobytu w szpitalu – od przyjęcia, przez opiekę położniczą, aż po procedury wypisowe. Pytania są zamknięte i otwarte, co pozwala na dokładne opisanie Twoich doświadczeń. Odpowiadając na pytania staraj się być jak najbardziej najbardziej szczegółową. Twoje odpowiedzi powinny odzwierciedlać zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Pamiętaj, że anonimowość jest gwarantowana, a udzielone informacje są traktowane z pełną dyskrecją i służą wyłącznie poprawie jakości usług.

Anonimowa ankieta dostępna jest pod linkiem: https://ankieta.rodzicpoludzku.pl/, a jej wypełnienie zajmnie ok. 10-15 minut.

Dziękujemy, że chcesz mieć realny wpływ na jakość opieki w Szpitalu Św. Zofii i tworzenie lepszych warunków dla przyszłych mam. Dzięki twojemu zaangażowaniu i szczerości w odpowiedziach możemy wspólnie dążyć do ciągłego podnoszenia standardów opieki położniczej.

Dziękujemy.

***

Przypominamy również, że w Szpitalu św. Zofii do waszej dyspozycji jest Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://szpitalzelazna.pl/dla-pacjenta/pelnomocnik-do-spraw-praw-pacjenta.