Ankieta Satysfakcji Pacjenta. Podziel się opinią - Centrum Medyczne Żelazna

Przychodnia: 22 25 59 900  Infolinia: 22 25 59 818

Zachęcamy do wypełnienia Ankiety Satysfakcji Pacjenta, która jest dla nas nieocenionym źródłem informacji. Każda opinia jest dla nas cenna i ma ogromne znaczenie. Dzięki Waszym uwagom i sugestiom możemy lepiej zrozumieć Państwa oczekiwania, a także realnie wpływać na poprawę jakości opieki zdrowotnej w naszej placówce. Wasze doświadczenia pomagają nam doskonalić nasze usługi i lepiej dostosować je do potrzeb Pacjentów.

Dlaczego warto wypełnić ankietę?

1. Twoje zdanie się liczy
    Każda odpowiedź dostarcza nam ważnych informacji, które pomagają nam identyfikować obszary wymagające poprawy oraz te, które funkcjonują dobrze.

2. Podnoszenie jakości opieki
    Dzięki Waszym opiniom możemy wprowadzać konkretne zmiany, które podnoszą standardy opieki zdrowotnej. Chcemy, aby każda wizyta w naszej placówce była dla Was jak najbardziej komfortowa i bezpieczna.

3. Dostosowanie usług do potrzeb pacjentów
    Wasze sugestie pomagają nam lepiej dostosować nasze usługi do Waszych indywidualnych potrzeb. Pragniemy, aby nasza opieka była jak najbardziej spersonalizowana i odpowiadała na Wasze oczekiwania.

4. Anonimowość i wygoda
    Ankieta jest w pełni anonimowa, co zapewnia pełną poufność Waszych odpowiedzi. Ponadto, jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut, dzięki czemu możecie łatwo podzielić się swoimi doświadczeniami.

Jak wypełnić ankietę?

Wypełnienie ankiety jest bardzo proste i wygodne. Można to zrobić online, odwiedzając stronę: Ankieta Satysfakcji Pacjenta. Ankieta jest dostępna przez całą dobę, co pozwala na jej wypełnienie w dowolnym, dogodnym dla Państwa czasie.

ankieta a41

Dziękujemy za poświęcony czas

Każda minuta, którą poświęcacie na wypełnienie ankiety, jest dla nas niezwykle cenna. To dzięki Wam możemy nieustannie podnosić jakość świadczonych przez nas usług i dążyć do doskonałości w opiece zdrowotnej. Wasze zdanie ma dla nas ogromne znaczenie i jest fundamentem naszej pracy na rzecz poprawy opieki zdrowotnej.