PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip

Pomysł szkoły rodzenia online przyjęłam początkowo z ogromnym entuzjazmem. Byłam podekscytowana tym, że przeciwstawiamy się ogromnej sile rażenia epidemii koronawirusa i działamy mimo przeciwności. Po chwili jednak emocje opadły i pojawiła się cała masa pytań oraz zwątpienie: „ale jak to, praktyczne zajęcia z fizjoterapeutą w formie online? Marny substytut, to się nie może udać!”

Już po pierwszym spotkaniu nie miałam wątpliwości, że jest to absolutny strzał w dziesiątkę. Mimo moich obaw o dystans który stworzą zajęcia online, mam wrażenie że jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek. Zapraszam Was do siebie do domu, a Ty możesz usiąść wygodnie w swoim ulubionym fotelu, z kocem i kubkiem herbaty. Forma zajęć i specyficzny czas sprawia, że dużo swobodniej wchodzimy w relacje i podejmujemy dyskusję. Podczas szkoły rodzenia online pojawia się znacznie więcej pytań, często dotykających bardziej osobistych czy intymnych tematów. Ta forma naszej interakcji daje pewną swobodę, której z pewnością jest nieco mniej w trakcie standardowego spotkania w grupie, na sali.

Obecne możliwości techniczne sprawiają, że zajęcia z fizjoterapeutą nic nie straciły w związku ze zmianą ich wydania. Mam nawet wrażenie, że zyskały zupełnie nowy wymiar i jakość. Choć mówienie do ekranu wciąż jeszcze jest dla mnie pewnym wyzwaniem to mam ogromną nadzieję, że Szkoła Rodzenia „Zosieńka” ONLINE zagości w naszej ofercie na stałe.

Zachęcamy do uczestnictwa w bezpłatnej Szkole Rodzenia on-line!

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 668 30 88 55 (pon-pt 10.00-15.00)

Małgorzata Starzec-Proserpio, fizjoterapeutka uroginekologiczna

edytuj
Znajdź nas w social mediach
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Izba przyjęć
Poród na Żelaznej
Sale rodzinne
Do pobrania
Szkoła rodzenia
Sklep
Żelazna bloguje