Przekaż 1,5% podatku na rzecz Szpitala Specjalistycznego św. Zofii

Szanowni Państwo,

W tym roku można odliczyć nie 1% podatku na rzecz OPP, jak miało to miejsce dotychczas, lecz 1,5%.

W związku z tym zachęcamy wszystkich pracowników, przyjaciół, pacjentów i ich najbliższych do przekazania 1,5% podatku za 2022 rok dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii.

Informujemy, że środki przekazane Fundacji dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w ubiegłym roku zasiliły działania statutowe Fundacji związane z wspieraniem działalności Szpitala Specjalistycznego św. Zofii, zakupiono m.in. nowoczesny sprzęt medyczny – kardiomonitor oraz lampę bezcieniową do oddziałów Szpitala.

Dzięki Państwa wsparciu – Fundacja może kontynuować swoją działalność.

Wystarczy wpisać do zeznania podatkowego numer KRS: 0000101727 lub skorzystać z formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej:

Fundacja dla Szpitala św. Zofii

Dziękujemy!
Zarząd Fundacji dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii i Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o.