Czy ON jest dla Ciebie...? - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam

Przychodnia: 22 25 59 900  Infolinia: 22 25 59 818

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip
Przyszpitalny Dom Narodzin to wyjątkowe miejsce, w którym przyszłe Mamy wraz ze swoim partnerem lub inną bliską osobą, mają możliwość przeżycia wymarzonego porodu naturalnego.

Jeśli marzysz o naturalnym porodzie, bez zbędnych ingerencji medycznych (o ile oczywiście nie ma do tego wskazań medycznych), pod okiem doświadczonych położnych – to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Warto też na początku wspomnieć, iż poród w tym miejscu jest całkowicie bezpłatny – refundowany przez NFZ.

Swoją porodową przygodę możecie rozpocząć w jednej z trzech przytulnych sal:

  • Londynie
  • Paryżu
  • lub Rzymie.

W żadnej z nich nie znajdziecie typowego łóżka porodowego a ich wnętrze i wyposażenie (drabinki, worki sako, piłki, wanna lub prysznic ) zachęcają do aktywności w porodzie i przyjmowania pozycji wertykalnych.

W Domu Narodzin korzystamy wyłącznie z niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu porodowego taki jak: immersja wodna, muzykoterapia, aromaterapia, TENS, ciepłe lub zimne okłady, pozycje wertykalne.

Przytulne wnętrze, przyciemnione światło i wsparcie najbliższych osób, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz wpływa na pomyślny przebieg porodu.

To wyjątkowe miejsce, w którym rozumiemy potrzebę odpoczynku i snu rodzącej, oczywiście na tyle, na ile pozwalają nam przerwy między skurczami.

Jest to miejsce, współpracy z doświadczoną położną, która stoi na straży porodu fizjologicznego oraz wychwytuje wszelkie ewentualne nieprawidłowości.

Możesz się tu czuć całkowicie bezpieczna!

Jeśli rozważasz opcję porodu w Przyszpitalnym Domu Narodzin i jesteś zdrową kobietą w ciąży o fizjologicznym przebiegu - zapraszamy Cię na wstępną wizytę kwalifikacyjną ok. 36 tyg. ciąży.

Śmiało możesz zapisywać się i rezerwować odpowiedni termin już ok. 32 tyg. ciąży poprzez rejestrację w Przychodni Przyszpitalnej - 22 25 59 900.

Na wizycie kwalifikacyjnej położna zapozna się z przebiegiem ciąży oraz Twoim stanem zdrowia (wywiad ogólny, ginekologiczno-położniczy). Rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości i odpowie na nurtujące Was pytania.

Zapraszam i do zobaczenia!

Angelika Niczyporuk, Położna Bloku Porodowego i Domu Narodzin

edytuj
Znajdź nas w social mediach
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Izba przyjęć
Poród na Żelaznej
Sale rodzinne
Do pobrania
Szkoła rodzenia
Sklep
Żelazna bloguje