Poradnia Fizjoterapii - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam

Przychodnia: 22 25 59 900  Infolinia: 22 25 59 818

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip

Zapraszamy do Poradni Fizjoterapii.

Specjalistyczne usługi w naszej poradni:

  • Masaż leczniczo-relaksacyjny w ciąży i po porodzie: Nasz masaż, łączący techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich i relaksu, jest idealny dla przyszłych mam. Zaczynamy zabiegi od 16 tygodnia ciąży, aby pomóc Ci zwalczać ból i dyskomfort związane z ciążą.

  • Integracyjna terapia blizn: Blizny mogą być nie tylko kosmetycznym, ale i funkcjonalnym problemem. Nasze zaawansowane metody terapii pomogą Ci zarówno w przypadku świeżych, jak i starych blizn, poprawiając ich wygląd i funkcję. Zalecana jest wcześniejsza interwencja, już od 3-4 tygodni po operacji, w zależności od stanu blizny.

  • Kinesiotaping dynamiczny: w ciąży, po porodzie, w laktacji, w różnych dolegliwościach narządu ruchu

 

Slide
W PORADNI PRZYJMUJĄ
Magdalena Hryciuk, położna, terapeutka uroginekologiczna

Jestem położną, terapeutką uroginekologiczną, masażystką dorosłych i instruktorem masażu niemowląt. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Nauk o Zdrowiu kierunek położnictwo oraz liczne kursy i szkolenia w tym wielomodułowe szkolenie podyplomowe dotyczące diagnostyki i terapii zaburzeń statyki narządu rodnego, a także fizjoterapii kobiet. Kursy: Kinezjotaping, integracyjna terapia blizn, Taping dynamiczny w profilaktyce i schorzeniach dna miednicy, masaż w ciąży.
Na co dzień pracuje jako położna i terapeutka uroginekologiczna w Centrum Medycznym Żelazna.
Przygotowuje również pary do porodu w szkole rodzenia “ Zosieńka”. Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach

 
edytuj
Przychodnia w Social Media